Referent/ka obchodního oddělení

Společnost CARLA spol. s r.o. s více než 25 letou tradicí výroby čokolády a čokoládových výrobků, hledá pro pracoviště ve Dvoře Králové nad Labem nové kolegy na pozici

Požadujeme:
•  SŠ vzdělání
​•  odpovědný přístup a samostatnost při řešení problémů a plnění úkolů
​•  schopnost komunikace napříč společností
​•  velmi dobrá znalost práce na PC – MS Office
​•  samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, proaktivní přístup, kreativita

Náplň práce:
​•  komunikace se zákazníky - příjem objednávek, evidence letákových akcí, příprava smluv pro nové zákazníky, správa a evidence dokumentů
​•  příprava expedičních příkazů dle objednávek, tvorba dodacích listů
​•  komunikace s obchodními zástupci - příprava vzorků, evidence akcí a nákupních dnů
​•  příprava zalistovacích karet a evidence kmenových dat řetězců a velkoobchodů
​•  zajištění podkladů pro porady obchodních zástupců dle požadavků ředitele obchodního oddělení - přehledy prodejů

Nabízíme​:
•  zapojení se do procesu změn vedoucích k dalšímu růstu společnosti
•  přátelské prostředí stabilní české společnosti
•  možnost kreativně se podílet na rozvoji firmy
•  možnost seberealizace
•  dotované závodní stravování, zaměstnanecké slevy na naše výrobky
•  podpora dalšího vzdělávání pro profesní i osobní růst

Pošlete nám svůj životopis na e-mail: osobni.udaje@carla.cz

Poskytnutím svých osobních údajů dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti CARLA spol. s r.o, Krkonošská 2850, Dvůr Králové nad Labem za účelem zprostředkování zaměstnání v souladu s aktuálním zákonem o ochraně osobních údajů.