Mzdová účetní

Společnost CARLA spol. s r.o. s již 30letou tradicí výroby čokolády a čokoládových výrobků, hledá pro pracoviště ve Dvoře Králové nad Labem nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:
• Kompletní zpracování mezd (měsíční zpracování mzdových podkladů pro výplatu mezd včetně srážek, zpracování a správa exekucí a pracovních neschopností, roční zúčtování daní, evidenční listy důchodového pojištění, přihlášky, odhlášky, archivace a další potřebné úkony v rámci mzdové agendy).
• Komunikace se zaměstnanci.
• Jednání s úřady v souvislosti s mzdovou a personální agendou. • Personální činnost včetně přípravy pracovních smluv, evidence údajů o zaměstnancích a správa ostatních dokumentů.

Požadujeme:
• Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou. • Praxe v oboru nutná.
• Znalost mzdové legislativy, zákoníku práce a souvisejících předpisů.
• Základní práce s Excelem a poštou (Thunderbird, Outlook,…). • Komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, mlčenlivost, pracovitost, flexibilita, samostatnost a zodpovědnost.

Splňujete požadavky na tuto pozici?

Pak nám pošlete svůj životopis na e-mail: stanislav.zajicek@carla.cz.

Poskytnutím svých osobních údajů dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti Carla, spol. s r.o, Krkonošská 2850 za účelem zprostředkování zaměstnání v souladu s aktuálním zákonem o ochraně osobních údajů.