Laborant / Laborantka

Společnost CARLA spol. s r.o. s více než 25 letou tradicí výroby čokolády a čokoládových výrobků, hledá pro pracoviště ve Dvoře Králové nad Labem nové kolegy na pozici

Požadujeme:
SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru potravinářském, zemědělském, technickém, chemickém nebo biologickém – předchozí zkušenosti v potravinářské laboratoři výhodou
•  odpovědný přístup a samostatnost při řešení problémů a plnění úkolů
•  schopnost komunikace napříč společností
•  velmi dobrá znalost práce na PC – MS Office
•  znalost principů HACCP výhodou
•  samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, proaktivní přístup, kreativita

Náplň práce:
•  provádění provozních měření výrobků a polotovarů (hlavně rheologie)
•  odpovědnost za vedení laboratorního deníku a odběru výrobních vzorků, každodenní příprava senzorického hodnocení výrobků, polotovarů, surovin
•  vystavování certifikátů jakosti, odpovědnosti za zasílání a evidenci externích laboratorních rozborů
•  dohled nad dodržováním pracovních a kontrolních postupů
•  spoluodpovědnost za kvalitu výroby a dodržování zákaznických požadavků
•  spoluodpovědnost za dodržování hygienických požadavků a správné výrobní praxe, kontrola výrobních deníků
•  účast na interních auditech firmy
•  řešení operativních problémů ve výrobě
•  spolupráce se všemi odděleními firmy
•  řešení a realizace úkolů dle zadání nadřízeného manažera kvality
•  vyhledávání rizik a prevence v závodě
•  spolupodílení se na řízení interních a vývojových projektů, aktivní účast na provozních zkouškách
•  aktivní účast na recertifikačních auditech společnosti

Nabízíme​:
•  zapojení se do procesu změn vedoucích k dalšímu růstu společnosti
•  přátelské prostředí stabilní české společnosti
•  možnost kreativně se podílet na rozvoji firmy
•  možnost seberealizace
•  dotované závodní stravování, zaměstnanecké slevy na naše výrobky
•  podpora dalšího vzdělávání pro profesní i osobní růst

Pošlete nám svůj životopis na e-mail: osobni.udaje@carla.cz

Poskytnutím svých osobních údajů dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti CARLA spol. s r.o, Krkonošská 2850, Dvůr Králové nad Labem za účelem zprostředkování zaměstnání v souladu s aktuálním zákonem o ochraně osobních údajů.