23. 02. 2021

6 kroků, jak na rozzlobenou ženu

Tento postup vychází z mnohaletých zkušeností a díky výdobytkům moderní doby tu máme i jeho digitální verzi, aby se už nikdy žádný muž nedostal kvůli své nevědomosti do zbytečných problémů.

Zdravíme vás, pánové, rychle se koukejte posadit, protože pro vás máme techniku pro případ, že jste v přítomnosti rozzlobené ženy. Už končí ty dlouhé večery, kdy přemýšlíme nad tím, co jsme udělali špatně nebo proč má naše partnerka špatnou náladu.

Tento postup vychází z mnohaletých zkušeností a díky výdobytkům moderní doby zde máme i jeho digitální verzi, aby se už nikdy žádný muž nedostal kvůli své nevědomosti do zbytečných problémů. 

Ti nejkvalifikovanější muži dali hlavy dohromady a sepsali postup 6 kroků. ANO, pouze 6 jednoduchých kroků na vyřešení jednoho z nejstarších lidských problémů.

Všichni známe situaci, kdy je naše partnerka z nějakého neznámého důvodu rozzlobená. Nemluví s vámi, zamračeně vás probodává pohledem a na otázku Je všechno v pořádku?“ odpovídá buď citoslovcem „Hmmm!“ nebo velmi rázným „ANO!“.
A přesně pro takovou situaci je naše nadcházející řešení.

KROK 1 - OBEJMUTÍ
Potichu se přibližte k vaší lásce, opatrně ji obejměte jedním svižným pohybem, doporučujeme využít momentu překvapení, aby vás neviděla.

KROK 2 - OTÁZÁNÍ
Velice jemně se přibližte k jejímu uchu a potichu zašeptejte tato slova „Je vše v pořádku, miláčku?“ - Pozor, musí být přesně v tomto pořadí.

Pokud jste se dostali až sem, patří vám gratulace, tím to ale zdaleka nekončí. Nyní přichází klíčový moment celého plánu. Zde se totiž plán dělí na dvě možné situace a vaším úkolem bude během několika sekund rozhodnout, do které z variant patří vaše současná konverzace. Nebojte se, obě mají řešení.

Pro zpřehlednění si rozdělme krok 3 na dvě podčásti.

KROK 3a - ODPUŠTĚNÍ
Žena přijme vaše obejmutí a vaše snaha rozehřeje ledy, které tam až do té doby byly. Pokud nevíte, jak reakci Odpuštění rozpoznat, řiďte se podle pravidla 3 Ó: Odpoví / Otočí se / Obejme vás.

Záleží samozřejmě na partnerce, ale z 90 % pravidlo 3 Ó platí a muži z něj po století úspěšně těží.

V případě, že nastane tato situace, je největší hrozba snad zažehnána a jste na dobré cestě k poklidnému prožití zbytku dne.

KROK 3b - AGRESE
Druhá a děsivější možnost, jakým způsobem se může situace vyvinout je stav, který jsme si pracovně nazvali Agrese.

Co se stane, pokud se vám po zašeptání fráze „Je vše v pořádku, miláčku?“ nedostane ani jedné odpovědi ze 3 Ó?

Většinou situace začne tichým, ale o to možná strašidelnějším zavrčením. V té chvíli okamžitě opusťte prostor. Ve většině případech stačí opustit místnost, ale buďte připraveni i na chvíli vyběhnout ven (Proto doporučujeme všech 6 kroků provádět již s obutýma botama).

KROK 4 - ÚSTUP
Samozřejmě útěk není trvalým řešením, proto, ačkoliv ustoupíte, zůstaňte v relativně blízké vzdálenosti cca 5-20 metrů, která je nezbytná pro krok 5. Ne nadarmo se říká „Ustup, abys mohl bojovat další den“.

KROK 5 - ZNEŠKODNĚNÍ
Nejdůležitější z kroků je tento předposlední. Zde bude záležet na vaší rychlosti a přesnosti.

Ze vzdálenosti minimálně 12 stop (přibližně 4 metry) opatrně po zemi nebo vzduchem (pokud si věříte) pošlete balení čokolády. Nedoporučujeme tvrdé balení nebo tabulku, ale například něco podobného tomuto Cherry višně v čokoládě.

KROK 6 - ZAŽEHNÁNÍ
Dopřejte vaší lásce trochu času s čokoládou o samotě (přibližně 5 – 90 minut, záleží na velikosti čokolády). Následně se můžete vrátit a největší pohroma by měla být zažehnaná.

Budeme rádi, pokud nám zašlete vaše zkušenosti s funkčností tohoto návodu a připojíte se tak k odkazu pro další generace.

K tomuto odvážnému manévru doporučujeme jeden z těchto produktů...

Proto na závěr přidáme radu, která nám pomohla se vyvarovat většině těchto problémů.

Nezapomeňte na významné dny jako jsou výročí, Mezinárodní den Žen (8.3.) nebo Valentýn (14.2.) a pro jistotu mějte alespoň jedno balení naší čokolády k dispozici neustále.

Další novinky

Věděli jste, že ... -  Carla

Věděli jste, že ...

Čokoláda má blahodárný vliv na lidský organismus nejen pro svůj lahodný chuťový profil, ale i pro své uklidňující účinky. Napříkla...

S čokoládou oslavíte Velikonoce kdekoliv na světě -  Carla

S čokoládou oslavíte Velikonoce kdekoliv na světě

Titulek tohoto článku je možná trochu zavádějící, protože fyzicky se teď cestuje velmi obtížně, takže jsme se rozhodli alespoň ins...