03. 02. 2022

Čokoládový Valentýn

Spojení svátku zamilovaných s čokoládovým dárkem je tak samozřejmé, jako dýchat vzduch. Nemyslíte? A jak tedy ten “sladký Valentýn” v našem podání vypadá?

Únor bývá pro mnoho lidí měsícem, ve kterém pokračují ve svých předsevzetích. Nebo jste možná ti, co plní výzvu tzv. “Suchého února”. Ale to není jediná tradice, která se pojí s měsícem únor. Je tu také tradiční svátek všech zamilovaných - Den svatého Valentýna, který připadá na 14. den. 

Nebyli bychom to my, kdybychom pro tento svátek neměli celou sérii výrobků, protože není snad lepší příležitost darovat sladký dárek milované osobě, než v tento den. Spojení svátku zamilovaných s čokoládovým dárkem je tak samozřejmé, jako dýchat vzduch. Nemyslíte? A jak tedy ten “sladký Valentýn” v našem podání vypadá? 

Pro milovníky klasiky máme v nabídce tabulkovou čokoládu z kvalitní 70% hořké čokolády s valentýnským designem. Pokud by tabulková čokoláda nestačila, můžete dopřát své drahé polovičce sladké pralinky, kterých máme v nabídce hned několik. Ale krok vedle rozhodně neuděláte neapolitánkami, které navíc už svým obalem posílají jasnou zprávu o tom, že jsou “Z lásky”. Tak co, vybrali byste si? 

Byť je únor nejkratším měsícem v roce, děje se toho v něm hodně. Se svou milovanou osobou si udělejte čas pro sebe, kupte nějakou čokoládovou radost a buďte prostě spolu :-)

Další novinky

Věděli jste, že ... -  Carla

Věděli jste, že ...

Čokoláda má blahodárný vliv na lidský organismus nejen pro svůj lahodný chuťový profil, ale i pro své uklidňující účinky. Napříkla...

S čokoládou oslavíte Velikonoce kdekoliv na světě -  Carla

S čokoládou oslavíte Velikonoce kdekoliv na světě

Titulek tohoto článku je možná trochu zavádějící, protože fyzicky se teď cestuje velmi obtížně, takže jsme se rozhodli alespoň ins...