30. 06. 2016

Čokoška

Představujeme čokoládovou novinku pro děti - Čokošku. První čokoládu, kterou namalovaly samy děti ze Dvora Králové n. L..

Při vymýšlení nové dětské čokolády jsme chtěli zapojit také děti ze Dvora Králové n. L. a vytvořit tak produkt přímo od dětí. Proto jsme oslovili děti ze čtyř tříd na Zakládní škole Podharť, které nám dodaly tolik obrázků, že bylo opravdu z čeho vybírat. Více než půl roku jsme pilně pracovali a výsledek můžete posoudit sami.

Zároveň chceme do budoucna také zapojit děti z celé České republiky. Máme totiž za to, že samy děti nejlépe vědí, co mají rády. Své obrázky mohou děti posílat již nyní prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.cokoska.cz.

Pro každou šarži pak vybereme dalších dvanáct nejpovedenějších obrázku, které naši grafici převedou do digitální podoby.

Složení mléčné čokolády
Není nám jedno, co jedí naše děti, proto jsme si dali záležet, aby naše čokoláda byla z nejkvalitnějších surovin a obsahovala ideální porci kalorií. 

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené mléko plnotučné, kakaovou hmotu, emulgátor: sojový lecitin a vanilkový extrakt BOURBON MADAGASCAR.
Alergeny jsou ve složení zvýrazněny podtržením. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů. Obsah kakaové sušiny nejméně 31 %.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g:
Energetická hodnota 2262 kJ / 542 kcal
Tuky 32 g z toho nasycené mastné kyseliny 20 g
Sacharidy 57 g z toho cukry 56 g
Vláknina 1,8 g
Bílkoviny 6 g
Sůl 0,2 g

Oficiální webové stránky:
www.cokoska.cz

Sledujte nás na:
Facebook
YouTube

Další novinky

Věděli jste, že ... -  Carla

Věděli jste, že ...

Čokoláda má blahodárný vliv na lidský organismus nejen pro svůj lahodný chuťový profil, ale i pro své uklidňující účinky. Napříkla...

S čokoládou oslavíte Velikonoce kdekoliv na světě -  Carla

S čokoládou oslavíte Velikonoce kdekoliv na světě

Titulek tohoto článku je možná trochu zavádějící, protože fyzicky se teď cestuje velmi obtížně, takže jsme se rozhodli alespoň ins...