23. 10. 2019

Nový design našich pralinek Diana

S pralinkami Diana si na své přijdou, jak milovníci mléčné čokolády, tak i milovníci 70% hořké čokolády. Znáte pralinky Diana? Zajímavostí je, že jsme se rozhodli obnovit tuto známou značku drážďanské společnosti Hartwig, která se společností Vogel založila závod již v roce 1893, který měl zásobovat především Rakousko-Uhersko.

Do dnešní doby se dochovaly informace, že výrobky se značkou Diana byly oblíbené již za první republiky, více o historii původní značky Diana se dozvíte v článku DIANA – Retro reminiscence.

Nyní Vám chceme ukázat, jak se design našich pralinek Diana změnil a posunul v čase. Možná si dokonce vzpomenete, že Diana nebyla vždy Diana, ale svého času se stejný typ pralinek jmenoval Charlotta. Nyní již ale víte, že jsme tento výrobek přejmenovali a tak vznikla Diana, jak ji znáte dnes. Za cíl jsme si dali vytvořit výrobek, který svým obalem, ale hlavně obsahem bude lákat zákazníky, aby zjistili, co přesně se skrývá za sloganem “Smyslně intenzivní”. 

A teď již k pralinkam jako takovým. Pralinky v našem sortimentem zastupují pralinky belgického typu, to znamená, že střed pralinky tvoří zpravidla oříškový krém, který je ze všech stran politý čokoládou, což je tradiční receptura původních belgických pralinek. V dnešní době v pralinkách belgického typu často naleznete ve středu jemného krému ještě celé ořechy, marcipán, slaný karamel, káva, likéry nebo sušené ovoce. To je i případ naší Diany, která pod vrstvou čokolády ukrývá jemný lískooříškový krém a celá jádra lískových oříšků. S pralinkami Diana si na své přijdou, jak milovníci mléčné čokolády, tak i milovníci 70% hořké čokolády, pro které bude naše Diana Premium to pravé.

Pralinky Diana nemusí být jen sladký dárek, darovaný někomu od srdce. Nemáte chuť koupit si jedny pralinky pro sebe, jen tak, pro radost?

Další novinky

Věděli jste, že ... -  Carla

Věděli jste, že ...

Čokoláda má blahodárný vliv na lidský organismus nejen pro svůj lahodný chuťový profil, ale i pro své uklidňující účinky. Napříkla...

S čokoládou oslavíte Velikonoce kdekoliv na světě -  Carla

S čokoládou oslavíte Velikonoce kdekoliv na světě

Titulek tohoto článku je možná trochu zavádějící, protože fyzicky se teď cestuje velmi obtížně, takže jsme se rozhodli alespoň ins...