Souhlas se zpracováním osobních údajůVážení návštěvníci našich stránek,
rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu, a proto si Vás dovolujeme požádat o souhlas k tomu, aby společnost CARLA spol. s r. o., IČO: 48150134, sídlem Krkonošská 2850 Dvůr Králové nad Labem, 544 01 Česká republika, mohla uchovat vaše osobní údaje, kterými máme na mysli:

1) Váš e-mail
2) Vaše jméno a příjmení a k tomu
3) Obsah zaslané zprávy

Nebudeme Vás obtěžovat miliony mailů. Je to jen proto, abychom mohli zodpovědět Váš dotaz a případně jej použít pro analytické úmysly. Vaše údaje budeme uchovávat po dobu 10 let, ale svůj souhlas můžete samozřejmě prodloužit. Své osobní údaje můžete chtít kdykoliv aktualizovat, opravit, vymazat, chtít k nim přístup nebo po nás požadovat vysvětlení ohledně jejich zpracování, v takových případech nás kontaktujte na e-mailu carla.dk@carla.cz, nebo poštou na výše uvedené adrese.

Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty žádné další třetí osobě, než výše zmíněným.

Osobní údaje budou také zpracovávány společností CARLA spol. s r. o., IČO: 48150134, sídlem Krkonošská 2850 Dvůr Králové nad Labem, 544 01 Česká republika, která Vám bude zdarma poskytovat aktuální informace z oblasti cukrovinek, prostřednictvím svého newsletteru. Z odběru newsletteru se můžete odhlásit kdykoliv kliknutím na odkaz v zápatí každého z nich, popř. můžete využít výše uvedeného postupu a kontaktovat nás e-mailem či poštou.

Newslettery a databázi odběratelů zpracováváme a uchováváme v e-mailovém systému carla.cz, jehož poskytovatel bude vaše osobní údaje také zpracovávat a uchovávat. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty žádné další třetí osobě, než výše zmíněným.

Děkujeme
CARLA - Český výrobce čokolády