Polevy pro zmrzlináře

Jsme výrobcem a přímým dodavatelem prvotřídních čokoládových produktů pro cukráře, pekaře a gastro průmysl. Naše polevy na zmrzlinu jsou výsledkem pečlivého výběru surovin a precizního zpracování, abyste mohli dosáhnout perfektních výsledků.

Popis:

Ledové polevy pro výrobce mražených krémů jsou dováženy k našim zákazníkům v tekutém stavu v cisternách nebo v 15 kg balení v kartonech ve formě bloků. Zmrzlinářské polevy se vyznačují svým leskem, křehkostí a nižším bodem tání. Jsme schopni připravit receptury na přání zákazníka dle chuti, barvy a s vlastnostmi s ohledem na technologické vybavení zákazníka a typ jeho finálního výrobku. V současné době máme přes 50 různých receptur, které byly sestaveny naším vývojovým oddělením na základě dlouhodobých zkušeností, a jsou ověřeny v laboratořích i provozních podmínkách.
Základní druhy
Registrační číslo Celní zařazení Název Druh balení Ks / kg na paletě Trvanlivost
V0010 Z7* 17049099 Poleva ledová mléčná bílá - blok karton - 15 kg 48 / 720 12
V0040 V0045 Z7 18062095 Poleva ledová tmavá - blok nebo volně cisterna / karton - 15 kg 48 / 720 12
V0054 V0055 Z8 18062095 Poleva ledová mléčná - blok nebo volně cisterna / karton - 15 kg 48 / 720 12
V0061 Z9* 18062095 Tmavá výstřiková hmota do kornoutů kbelík - 10 kg 66 / 660 12

Kvalita na prvním místě

Neustálé zlepšování standardů kvality našich výrobků a služeb patří mezi naše hlavní záměry. Cílem naší společnosti je poskytovat našim zákazníkům výrobky, jenž budou se 100 % zárukou zdravotně nezávadné a bezpečné. Pravidelné certifikace a zodpovědnost vůči našim zákazníkům nás motivuje k neustálemu zkvalitňování výroby.

Logistika a zásobování

Díky vlastnímu vozovému parku můžeme našim zákazníkům nabídnout komplexní logistické služby a zaručit se tak za spolehlivé dodání až k Vám.

Receptury na míru

Pokud potřebujete pro své produkty specifické složení nebo chuť polevy, dokážeme Vám vytvořit receptury přímo na míru, které splňují všechna kritéria.

Technologický servis

Naši zaměstnanci jsou dlouholetí profesionálové ve svém oboru, a tak můžeme nabídnout nejenom kvalitní produkty, ale také know-how a podporu při řešení výrobních problémů.

Ochutnejte nové příchutě tabulkových čokolád!

Vychutnejte si chuť poctivé čokolády od české firmy Carla

Sledujte nás

Nezapomeňte sledovat naše sociální sítě. Pravidelně vás informujeme o novinkách, akcích, soutěžích a přinášíme inspiraci na váš stůl.
#carlacokolada #carlachocolate

Chcete dostávat nejnovější recepty na email?

Odesláním e-mailové adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů